سنگ-کریستال-سلماس

سنگ-کریستال-سلماس

0
42
سنگ-کریستال-سلماس
سنگ-کریستال-سلماس

سنگ کریستال سلماس

سنگ کریستال سلماس

سنگ چینی یا کریستال

سنگ کریستال که عامیانه این سنگ به نام سنگ چینی است ، توده سنگهای آهکی یا دولومیتی میباشند که در اثر عواملی چون عوامل درونی مانند مواردی چون درجه حرارت و فشار، دوباره متبلور میشوند و به خاطر همین زیر مجموعه ی سنگهای دگرگون محسوب میشوند.

اگر بخواهیم سنگ چینی بیشتر به شما معرفی کنیم در واقع این سنگ از خانواده سنگهای مرمریت است که در نقاط مختلفی چون میزان دگرگونی و بعضی ترکیبات شیمیایی با یکدیگر تفاوت دارند. سنگ چینی اغلب دارای بلورهای درشت می باشد. این بلورهای درشت وجه تمایز سنگ چینی با سنگهای کربناتی رسوبی است.

بعضی اوقات در رابطه با سنگ چینی یا سنگ کریستال تصورهای اشتباهی شکل میگیرد که این سنگ از چین به ایران آمده است. در اصل این سنگ(سنگ چینی) محصولی از معادن خود ایران است که در دسته هایی نظیر سنگ چینی الیگودرز، سنگ کریستال ابری، سنگ سیرجان و … تقسیم می شوند.

سنگ چینی سلماس

سنگ چینی سلماس با نام تجاری پولاریس در بازار شناخته شده و با طرحی خاص و منحصر بفرد با تلفیق رنگ های سفید و آب آسمانی یکی از زیباترین سنگ های چینی در بین سنگ های کریستال ایرانی به شمار میرود. معدن این سنگ در حال استحصال در حال حاضر یکی از مستحکم ترین سنگ های کریستال بدون هیچ گونه ضعف از نظر سنگ شناسی است. این سنگ کریستال به سه صورت کوپ ، اسلب و تایل به بازار های خارجی و داخلی عرضه میشود.

تفاوت سنگ چینی ومرمریت

کاربرد سنگ چینی سلماس:

کاربرد سنگ چینی سلماس در نمای بیرونی و داخلی ساختمان است ولی نمی توان در نمای مناطق بسیارسرد و مرطوب استفاده کرد.اما بدلیل میزان تخلخل بسیار کم و سطح صاف پشت سنگ های چینی میبایست در موقع نصب به منظور جدا شدن سنگ نما از گیره های اسکوپ پشت سنگ استفاده کرد. از دیگر کاربرد های سنگ چینی خمین میتوان به مواردی چون سنگفرش هال و پذیرایی، سنگفرش آشپزخانه، سنگفرش لابی، سنگ پله و دیواره های داخلی ساختمان و سرویس های بهداشتی اشاره کرد. این سنگ بدلیل رنگ مدرن و طوسی منحصر بفردش در داخل ساختمان مخصوصا طراحی های مدرن مورد استقبال سازندگان و معماران قرار گرفته است..

فروش سنگ چینی سلماس

قیمت سنگ چینی سلماس:

قیمت سنگ چینی سلماس بستگی به عوامل مختلف و گوناگونی چون عوامل زیر دارد:

قیمت گذاری سنگ چینی سلماس بر اساس رنگ و طرح سنگ

قیمت گذاری سنگ چینی سلماس بر اساس سایز اسلب فرآوری شده

قیمت گذاری چینی سلماس بر اساس ضخامت سنگ

قیمت گذاری چینی سلماس بر اساس بوکمچ یا فورمچ بودن سنگ

قیمت گذاری چینی سلماس بر اساس کیفیت فرآوری سنگ

تمامی عوامل فوق بر میتواند برروی قیمت سنگ چینی سلماس تاثیر گذارد.

معدن سنگ چینی سلماس :

معدن سنگ چینی سلماس در استان آذربایجان غربی شهرستان سلماس واقع شده است.

برای دریافت اطلاعات کاملتر و قیمت سنگ چینی لایبید کلیک نمایید

 


سنگ چینی

سنگ لایبید

سنگ کریستال سیرجان

سنگ چینی سلماس

قیمت سنگ سلماس

خرید سنگ سلماس

فروش سنگ سلماس