کاربرد سنگ چینی در کف پارکینگ

کاربرد سنگ چینی در کف پارکینگ

0
44

 

کاربرد سنگ چینی در کف پارکینگ

سنگ‌های ساختمانی به عنوان بهترین گزینه جهت پوشش کف پارکینگ ساختمان می‌باشند و از جمله دلایل اصلی آن را می‌توان به مزیت هایی چون استقامت ، تنوع رنگ و ماندگاری آن اشاره داشت که موجب شده در برابر سرما و گرما از خود مقاومت نشان دهد .

به علت تردد خودرو بر روی پارکینگ ، استفاده از سنگ به علت استحکام آن ضروری است . دو قسمت مهمی که باید با سنگ پوشانده شوند قسمت دیوار و کف می‌باشد . به خاطر داشته باشید که همیشه به مقدار چند تایل  از سنگ کف فرش نصب شده را پس از تمام کردن ذخیره کنید . چون اگر در آینده سنگ‌های کف فرش نیازی به تعمیر کردن باشد ، احتمال  دارد سنگ با طرح و رنگ مشابه یافت نشود .

سنگ تراورتن برای استفاده در کف پارکینگ مناسب است . اما ابعاد بزرگ آن از قیمت نسبتا بالایی برخوردارمی باشد . تراورتن به مرور زمان کمی کثیف می‌شود که به دلیل رفت و آمد کم پارکینگ ایرادی ندارد . همینطور می‌توانید از تراورتن‌های پرداخت نشده و نسابیده استفاده کنید تا هزینه شما کمتر شود .

بیشتر بخوانید : با سنگ چینی و کاربردهای آن آشنا شوید

سنگ‌ چینی جز سنگ‌های سخت و چگال می‌باشند و به عنوان مصالح با دوام ساختمانی جهت کاربرد در کف پارکینگ ساختمان می‌باشند . برای سنگفرش کف پارکینگ باید از سنگ هایی استفاده کرد که در برابر ترددبالا و همچنین رطوبت ، مقاومت بالایی از خود نشان داده که می‌توان سنگ کریستال لایبید را به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها در این مورد معرفی کرد : سنگ چینی  به دلیل بافت متراکمی که دارد و عدم وجود تخلل موجب شده تا در برابر آلودگی‌ها نیز از خود مقاومت نشان دهد و به راحتی سنگفرش پارکینگ پاکیزه خواهد شد .

هنگامی که سنگ چینی لایبید تیشه می‌شود ، سفیدتر به چشم می‌آید و مشاهده شده که از این مدل فرآوری نیز در کف پارکینگ مورد استفاده قرار گیرد . یکی از کاربردهای سنگ چینی  تیشه ای در کف پارکینگ ، جهت جلوگیری از لغزندگی است .

پیشنهاد ما به شما جهت سنگفرش فرش کف پارکینگ خود ، استفاده از سنگ‌های چینی لایبید می‌باشد .

برای مشاهده سنگ چینی لایبید کلیک نمایید